Ana Sayfa | Şirket Bilgileri | Santral : + 90.324.241 2700

Sağlık-Emniyet-Çevre-Güvenlik-Kalite

ATAŞ SEÇG-K Politikası

ATAŞ hedeflerini basitçe, kazaları önlemek, insanlara zarar vermemek ve çevreye zarar vermemek olarak belirtmektedir. Operasyonlarının sağlık, emniyet, güvenlik, çevre ve kalite konularını yönetmede, petrol sektörünün kendi operasyon alanında Türkiye’de lider olmak ATAŞ’ın öncelikli hedefleri arasındadır.

Kalite Sözü;

ATAŞ iç ve dış müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan hatta aşan ürün ve hizmetler sağlamayı taahhüt eder.

ATAŞ Terminali olarak;

  • Kendi sektörünün SEÇG-K standartlarını arttırmak için ortaklar, tedarikçiler, rakipler, kamudaki ilgili sivil örgütler ve resmi kuruluşlarla çalışmalar yapacağız, onlara danışacağız, onları dinleyeceğiz ve onlara açık şekilde cevap vereceğiz. Yürürlükte bulunan SEÇG-K ile ilgili Türkiye Cumhuriyeti kanun, yönetmelik ve politikalarına uyacağız.
  • Ölçülebilen SEÇG-K hedefleri koyacağız, gelişmeleri takip edeceğiz, sürdürülebilir gelişme amacı ile iyi ve kötü performansları raporlayacağız.
  • Yaptığımız işlerin çevre ve sağlık üzerindeki etkilerini, azaltmak için, doğal kaynak kullanımını, atık ve emisyon miktarlarını azaltacağız, enerjiyi daha verimli kullanacağz.
  • Bu politikayı bütün ATAŞ çalışanları ve müteahhitlerle paylaşacağız. Bireylerin SEÇG-K bilincini ve sorumluluklarını arttırmak, bu politikanın doğru anlaşılması ve uygulanması için eğitim sağlayacağız.
  • Çalışanlarımızı, müteahhitlerimizi ve tedarikçilerimizi değerlendirirken SEÇG-K yaklaşımlarını dikkate alacağız ve SEÇG-K performansında iyileştirmelere katkısı olanları tanıyacağız ve tanıtacağız.
  • Bu politikanın tüm ilgili taraflara ve kamuoyuna açık olmasını sağlayacağız.

Bu hedefleri sağlamak, ATAŞ ve ATAŞ için çalışan her bir bireyin amaçları arasındadır.

Sorularınız için;  info@atasterminal.com

           

Gizlilik Yasal Uyarı © 2010 ATAŞ, Anadolu Tasfiyehanesi A.Ş.(TÜM HAKLARI SAKLIDIR.) Tasarım : R.D Yazılım Mühendislik Ltd.Şti.