Yasal Uyarı

www.atasterminal.com web sitesine hoşgeldiniz.

Bu sitenin sahibi ve işletmecisi:

ATAŞ, Anadolu Tasfiyehanesi A.Ş. (ATAŞ)

Tescilli şirket adresi:Sarı Kanarya Sok. No:14 K2 Plaza Kat:11
34742 Kozyatağı / İstanbul

Vergi no: 0990011307 (Anadolu Kurumlar V.D.)


Bu siteye giren ziyaretçiler, aşağıda belirtilen kurallara tabiidirler. Bu ekranın sonrasına geçmekle, bu kuralları kabul etmiş olursunuz. Gizlilik İlkemiz, sizlerin bu site üzerinden bize sağlayacağınız tüm kişisel bilgilerinizin kullanım koşullarını belirler. Ziyaret ettiğiniz tüm websitelerindeki şartlar ve koşulları kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Size karşı sorumluluklarımız

Bu sitede yeralan bilgiler kapsamlı ve ayrıntılı değildir. Tüm çabalarımıza karşın, bu bilgiler tam, güncel ve herhangi bir durumun şartlarına uygunabilir nitelikte olmayabilir. Bu nedenlerle oluşabilecek hatalar ve ihmallerden dolayı (bilinçli olarak yapılan saptırmalar hariç olmak üzere) ATAŞ herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu bilgilere dayanarak verilebilecek yanlış kararlardan, tamamen kararı alan kişi sorumludur. Ne ATAŞ, ne de filyalleri, her ne şekilde olursa olsun, bu siteye giriş, sitenin kullanımı ya da içerikteki bilgiler nedeniyle oluşabilecek doğrudan, dolaylı ya da diğer herhangi bir şekilde oluşabilecek kayıp ya da zarardan dolayı sorumlu tutulamazlar.

Siteden verilen linklerin kullanımı

Ne ATAŞ, ne de filyalleri, ATAŞ sitesinden direkt olarak ulaşabileceğiniz siteler de dahil olmak üzere hiçbir diğer websitesinin içeriği konusunda sorumlu değildirler.

Linkleme

Bu siteye link verme ya da siteyi referans gösterme, ancak ATAŞ'nin yazılı onayı ile mümkün olabilir.

Tescilli markalar

ATAŞ ismi ve logosu, ATAŞ, Anadolu Tasfiyehanesi A.Ş'ne aittir. Burada, ATAŞ, Anadolu Tasfiyehanesi A.Ş'nin herhangi bir fikri ya da sınai hakkı ile ilgili bir lisansın, açık ya da zımni olarak verilmesi söz konusu değildir.

Telif hakları

Bu websitesindeki tüm materyallerin telif hakları ATAŞ'ne aittir ve önceden ATAŞ'nin yazılı izni olmaksızın, sadece ticari olmayan amaçlar için kopyalanıp kullanılabilir.

Kişisel olmayan bilgiler

Bize, sitede yeralan Gizlilik İlkesi'ne tabi olacak kişisel bilgiler haricinde bilgi verdiğinizde, bu bilgiyi herhangi bir sınırlama olmaksızın, istediğimiz şekilde kullanabileceğimizi kabul etmiş olursunuz. Bu tür bilgiler, gizli olmayan bilgi olarak değerlendirilecektir.

Bu sitenin tabi olduğu kanunlar

Bu siteyi kullanımınız ve siteden bilgi kopyalamanız ve bununla ilgili tüm şartlar ve koşullar Türk Kanunları'na tabidir.

© 2010 ATAŞ, Anadolu Tasfiyehanesi A.Ş.
(TÜM HAKLARI SAKLIDIR.)

Başa dön